CAD CAM software společnosti Autodesk® přináší řadu revolučních přístupů k designu a CNC programování. CAM systémy vycházejí z více než 30letého vývoje a neustálého přizpůsobování novým trendům a efektivnějším postupům. Snažíme se nástroje vyvíjet tak, aby ušetřily uživatelům mnoho nákladů a také čas. Proto obsahují naše CAD CAM řešení funkce pro optimalizaci drah nástroje, automatická rozpoznávání prvků i dokonalé simulace pro odhalení kolizí a zabránění škod ve výrobě. Podívejte se na následující software a objevte, jak vám mohou naše nástroje pomoct.

CAD/CAM software

Image

Autodesk PowerMill


Specialista pro víceosé a vysokorychlostní CNC frézování


Objevte CAM systém nejvyšší třídy pro CNC programování frézovacích center, včetně možnosti programování soustružnických cyklů na Mill-Turn centrech. Předností aplikace PowerMill je rychlost, práce s velkými daty a spolehlivost.


Zjistěte víc
Image

Autodesk FeatureCAM


Nejrychlejší řešení pro produkční frézování, soustružení a drátové řezání


FeatureCAM je vytvořený tak, aby maximálně automatizoval dílenské frézování a dokázal efektivně a bezpečně programovat soustružnicko-frézovací a multifunkční CNC stroje. Součástí je i programování EDM drátových řezaček.


Zjistěte víc
Image

Autodesk PowerInspect


Kontrola a měření dílců oproti 3D modelu a různých zařízeních


Ať už pro kontrolu dílců používáte měřící rameno, kameru, stolní CMM nebo provádíte kontrolu dílců přímo na obráběcím stroji, PowerInspect vám pomůže dosáhnout rychle přesných výsledků a generovat uživatelsky přizpůsobitelné měrné protokoly.


Zjistěte víc
Další produkty

Autodesk PowerShape


Tribridní 3D CAD určený pro technologii. Ideální pro úpravy a opravy vadných modelů a pro reverzní inženýrství.


Zjistěte víc

Robotické frézování


Autodesk PowerMill v sobě obsahuje všechny potřebné nástroje pro efektivní a snadné offline programování CNC robotů.


Zjistěte víc