Autodesk PowerMill


Autodesk® PowerMill® je CAM software nejvyšší třídy pro CNC programování frézovacích center, včetně možnosti výstupu soustružnických drah na centrech se soustružnickými cykly. Od jiných CAM systémů se odlišuje svojí rychlostí, dobrou prací s méně kvalitními 3D daty a možnostmi editací drah i spojek, přejezdů a nájezdů. Nezáleží na tom, jak objemná jsou CAD data, PowerMill zvládá práci s opravdu velkými modely. Výjimečný je v 5osém programování, kdy uživatel získává plnou kontrolu nad dráhami nástroje s možnostmi detailního nastavení. Strategie pro 5 os umožňují automaticky co nejmenší odklon nástroje v případě hrozící kolize. Programátor tak nemusí složitě hledat správný úhel vyklopení. Špičková je verifikace celého projektu, kdy PowerMill dokáže verifikovat všechny dráhy bez nutnosti 3D simulace, která by v případě objemných dat byla časově náročná.

Vlastnosti Autodesk PowerMill

Výjimečný výkon
Vybírejte z desítek dostupných kvalitních strategií.

Vysokorychlostní hrubování
Obrábějte rychleji a prodlužte životnost nástroje.

Frézování v 5 osách
Používejte nejpokročilejší nástroje pro 5osé CNC programování.

Velké možnosti dokončení
Dosahujte vynikající kvality povrchů a minimalizujte ruční leštění.


Co je nového

Aditivní výroba
Specializované nástroje pro vytváření, řízení a simulování strategií pro procesy aditivní výroby, tedy nanášení materiálu pomocí frézovacího centra nebo průmyslového robotu.

Vortex z polotovaru
Vylepšené adaptivní HSM frézování známé z HSM Works pro snížení časů hrubování je nyní dostupné i v PowerMill. Vortex tak umožňuje nyní vytvářet dráhy na základě modelu i polotovaru.

Automatické naklápění
Nová volba pro automatické naklápění osy nástroje vytváří bezkolizní dráhy u více-osého obrábění. Definice je mnohem jednodušší a výsledek vytváří lepší pohyby stroje.

Stínování zbývajícího materiálu
Nová vizualizace ve ViewMill umožňuje interaktivně sledovat sílu zbývajícího materiálu na modelu v reálném čase na základě barevné škály.

Získejte předplatné Autodesk PowerMill

  • Zjistěte cenu

    Díky předplatnému je licence PowerMill ještě produktivnější a dostupnější. Kontaktujte nás pro nabídku. Kontaktujte nás

Chcete se o Autodesk PowerMill dozvědět víc?

Podívejte se na další obrázky, nová videa z produktu a informace o používání.
Staňte se členem komunity uživatelů Autodesk PowerMill