Buďte efektivnější

Udělejte další krok
a přejděte na předplatné

Využijte výhody speciální nabídky pro Vás

V době obnovení údržby máte možnost přejít z plánu údržby na předplatné a tedy získat následující výhody:

  • Získat nižší cenu obnovování licencí a tedy nákladů do budoucna.
  • Získat možnost povýšit edici bez platby za upgrade.
  • Získat všechny výhody předplatné licence.
  • Využívat nové technologie, které jsou pouze v předplatném.
  • Získat s každou licencí bezplatný přístup do cloudového CAD/CAM  software Fusion 360.
  • Aktivovat jedno-uživatelské licence na 3 zařízeních a využívat právo domácího používání.
  • Zařazení do věrnostního programu CAD CAM SYSTEMS s.r.o.

Více podrobných informací najdete níže na této stránce. Všechny informace zde se vztahují pouze na produkty PowerMill, PowerShape, PowerInspect a FeatureCAM.

Image

Proč Autodesk nabízí přechod z údržby na předplatné?

V dnešním světe se nabízí mnoho nových technologií, které jsou vyvíjené a závislé na online zdrojích. Představte si rychlé výpočty v cloudu, prohlížení dat kdekoliv v síti, znalostní obrábění na základě globální světové databáze a další. Tyto technologie však nelze svojí podstatou licencovat permanentně, na což byly dříve navázány plány údržby. Nové technologie vyžadují časové licencování bez omezení funkcí, což je právě předplatné.

Autodesk je oborovým inovátorem a průkopníkem ve vývoji moderních technologií. Aby mohli všechny tyto výhody využívat i zákazníci, kteří dříve zakoupili permanentní licenci a nyní každý rok obnovují plány údržby, nabízí Autodesk těmto zákazníkům přechod na předplatné. Jen díky tomu budou moct tito zákazníci využívat všech výhod, jako noví uživatelé, kteří už nyní software pouze předplácí.

Autodesk si je vědom investicí, které zákazníci dříve s permanentními licencemi uskutečnili, a proto nabízí zákazníkům s permanentními licencemi přechod na předplatné za speciálních podmínek a tak, aby další náklady byly nižší, než kdyby dál zůstali na údržbě. 

Jaké výhody při přechodu na předplatné získáte?

Některé funkce a vlastnosti jsou dostupné pouze s předplatným. Je to dáno samotnou funkcí nebo navázáním na cloud, kdy není možné tyto technologie licencovat starým způsobem permanentního licencování.

Ceny přechodu na předplatné a ceny údržby

Poznámka: Autodesk k 7.5.2018 zvyšuje plošně ceny údržeb o 5 %. Všechny uvedené informace se vztahují právě k tomuto datu.

Přechod na předplatné v 1. roce
Uživatel, který přejde na předplatné v prvním roce, tedy od května 2018 do dubna 2019 získá stejnou cenu, jako by dál platil údržbu. Tato cena je navíc garantována na 3 roky[1]. Jedná se o nejvýhodnější variantu. Vývoj cen po roce 2020 je uvedený níže.

Přechod na předplatné ve 2. a 3. roce
Pokud se uživatel rozhodne přejít později, bude cena přechodu od května 2019 do dubna 2020 o 5 % vyšší a v případě přechodu od května 2020 do dubna 2021 bude cena přechodu o dalších 5 % vyšší. Navíc bez garance ceny na další období. Není v plánu umožnit přechod v dalších letech. Vývoj cen po roce 2020 je uvedený níže.

Cena údržby
Uživatel nemusí přecházet na předplatné, ceny údržby se ale budou zvyšovat v roce 2019 o 10 % a v roce 2020 o 20 %. V roce 2021 nedojde ke zvýšení ceny údržby. Ceny v dalších letech nejsou zatím známy.

Příklad a porovnání vývoje cen produktu PowerMill Standard[2]
V tabulce je ukázán vývoj cen na další období v případě přechodu v různých letech i v případě ponechání údržby. Pro názornou ukázku rozdílu je v posledním sloupci uvedená cena předplatného pro nové licence.

Uživatel přejde v 1. roce Uživatel přejde ve 2. roce Uživatel zůstane na údržbě Nový uživatel - nové předplatné
Rok 2018 € 2 520 € 2 520 € 2 520 € 5 360
Rok 2019 € 2 520 € 2 646 € 2 772 € 5 360
Rok 2020 € 2 520 € 2 646 € 3 327 € 5 360
Celkové náklady € 7 560 € 7 812 € 8 619 € 16 080
Uvedené částky platí pro produkt PowerMill Standard. Pro jiné produkty a edice budou částky jiné. Zde se jedná pouze o simulaci porovnání nákladů.
[1] Při přechodu v 1. roce je cena platná na 3 roky. Není nutné toto předplatné hradit dopředu. Uživatel dostane nabídku se stejnou cenou za 1 rok ve třech po sobě jdoucích letech. Autodesk si vyhrazuje právo upravit cenu v rámci fluktuace světových měn.

[2] Uvedené ceny jsou ukázkové - tedy negarantované. Pro garantovanou cenovou nabídku je nutné se obrátit na prodejce.


JAKÁ BUDE CENA PŘEDPLATNÉHO PŘEVEDENÝCH LICENCÍ PO ROCE 2020?

Autodesk zveřejnil plán vývoje cen celkem na 10 let, tedy až do roku 2028. Z něj vyplývá, že od roku 2021 může dojít k maximálnímu jednotlivému zvýšení ceny o 5 % maximálně 1x za dva roky.

Získejte s přechodem slevu 25 % na další licenci

V případě, že se Vás týká nyní přechod z plánu údržby na předplatné, můžete využít speciální promo akci a získat slevu 25 % na druhou licenci stejného produktu. Pokud jste tedy zvažovali zvýšení počtu licencí, je nyní ten nejlepší čas se do toho pustit.


Kontaktujte nás pro více informací
Image

FAQ - nejčastější otázky a odpovědi

Je přechod na předplatné z údržby povinný?
Ne, přechod na předplatné je dobrovolný. Jedná se o výhodnou nabídku společnosti Autodesk. Uživatel v případě nezájmu může zůstat na plánu údržby tak dlouho, dokud ho bude obnovovat.

Je možné přejít z údržby na předplatné později?
Ano, v tuto chvíli je nabídka dána na období od května 2018 do dubna 2021. Přejít je možné kdykoliv v této době. Nejnižší ceny ale dosáhnete, pokud se k přechodu rozhodnete v prvním roce, tedy v období od května 2018 do dubna 2019. Pouze v tomto prvním roce je zaručená nízká cena na celé 3leté období.

Mohu převést na předplatné pouze některé licence?
Ano, můžete se rozhodnout, které licence převedete a které ne.

Jak si mohu zajistit nejnižší cenu předplatného na 3 roky?
Zákazníci, kteří přejdou z údržby na předplatné mezi květnem 2018 a dubnem 2019 budou mít garantovanou nejnižší cenu celkem na 3 roky. Není přitom potřeba tyto tři roky předplatit dopředu. To znamená, že dostanou nejnižší cenu v roce 2018, 2019 a 2020.

Jaká bude cena předplatného ve 4. roce, tedy od roku 2021 dál?
Autodesk zveřejnil plán vývoje cen převedených předplatných licencí celkem na 10 let, tedy až do roku 2028. Z něj vyplývá, že v letech 2021, 2023, 2025 a 2027 může dojít k maximálnímu jednotlivému zvýšení ceny o 5 % a v letech 2022, 2024, 2026 a 2028 se cena nebude měnit.

Jsou ceny a podmínky stejné pro jedno-uživatelské a více-uživatelské licence?
Ano, zatímco nové předplatné má rozdílnou cenu pro jedno-uživatelské a více-uživatelské licence, licence s údržbou i licence, které přejdou na předplatné mají stejnou cenu pro oba typy licencování. Licence se budou chovat stejně, jako jste dnes zvyklí.

Je možné měnit jedno-uživatelské licencování na více-uživatelské?
Ne, přechod neumožňuje měnit typ licence.

Je možné změnit edici, např. ze STANDARD na PREMIUM?
Ano, licenci je možné povýšit, tedy přejít na vyšší edici, ale není možné ji snížit, tedy např. přejít z Premium na Standard.

Ztratím přechodem na předplatné práva ke svým souborům? Budou všechna data v cloudu?
Ne, přechodem se nic nemění. Všechna data vytvořená v softwarech zůstávají ve Vašem vlastnictví. Do cloudu se žádná data nepřesouvají. V cloudu se objeví pouze ta data, která do cloudu přesunete vědomě Vy sami.

Je možné přejít na předplatné kdykoliv během roku?
Ne, na předplatné je možné přejít pouze v době, kdy se blíží konec aktuálně předplaceného období plánu údržby.

Když přejdu na předplatné - co to znamená? Musím odinstalovat software? Jak to probíhá?
Ve většině případů není potřeba nic odinstalovávat. Stačí pouze odstranit původní licenční číslo a nahradit ho novým sériovým číslem pro předplatné. Původní sériové číslo již nesmíte dále používat.

Jakmile přejdete na předplatné, objeví se ve Vašem účtu Autodesk nová položka předplatné licence, která bude aktivní v den vypršení původního plánu údržby. Není nutné všechna sériová čísla přepisovat v jeden den. Podmínky přechodu Vám umožňují proces dokončit kdykoliv do 90 dnů od vypršení původního plánu údržby.

Technická podpora CAD CAM SYSTEMS s.r.o. je připravená Vám s tímto procesem kdykoliv pomoct.

Co se stane, pokud neobnovím údržbu, ani nepřejdu na předplatné?
V případě, že již dále neobjednáte údržbu na další období, ani nepřejdete na předplatné, bude Váš software nadále funkční, dokud jej bude podporovat hardware a operační systém. V takovém případě ale nebudete dostávat žádné aktualizace, nebudete moct využívat technickou podporu a nebudou Vám poskytované žádné placené, ani neplacené služby, jako jsou úpravy postprocesorů nebo školení od společnosti CAD CAM SYSTEMS s.r.o.

Co se stane, pokud přejdu na předplatné a později ho dále již neobnovím?
Předplatné převedených licencí se chová stejně, jako kterékoliv jiné předplatné. Pokud předplatné vyprší, není možné licenci již používat. Předplatné lze zakoupit kdykoliv později, ale již bez cenových výhod, které obsahovalo převedené předplatné.


Nenašli jste odpověď, potřebujete poradit?Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

SPOLEČNOST AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLI ZRUŠIT, POZASTAVIT ČI ZMĚNIT TUTO PROMO AKCI NEBO JEJÍ ČÁST BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLI DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU AUTODESK SE MOHOU ZMĚNIT.

Nabídka je k dispozici v době obnovení plánu údržby, nelze ji kombinovat s jinými slevami nebo akčními nabídkami a je neplatná tam, kde takové nabídky zakazuje nebo omezuje zákon.

Nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, promo nabídkami ani jinými pobídkami nabízenými společností Autodesk, pokud není uvedeno jinak.

Vzdělávací licence se na tuto nabídku nevztahují. Tato nabídka není platná pro produktové licence nakoupené prostřednictvím programu zaměstnaneckých nákupů společnosti Autodesk.

Nabídka je dostupná pouze u zúčastněných prodejců. Další podrobnosti vám poskytne místní prodejce produktů Autodesk. Ceny u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Seznam prodejců lze najít na adrese www.autodesk.com/resellers/locate-a-reseller.

Autodesk a logo společnosti Autodesk jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., nebo jejích dceřiných či přidružených společností v USA nebo dalších zemích. Všechny ostatní obchodní značky, názvy výrobků nebo ochranné známky patří jejich příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

Autodesk and the Autodesk logo are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.