Využívejte výhody

Staňte se součástí
věrnostního programu


Věrnostní program pro všechny předplatitele

V naší společnosti CAD CAM SYSTEMS chápeme, jak důležité jsou investice do nových technologií a rozvinutí stávajících pro udržení dobré konkurenceschopnosti. Proto jsme od 7.5.2018 zřídili věrnostní program, který je aktivní automaticky pro všechny naše zákazníky s předplatným.

V případě vytváření nové nabídky na předplatné se vždy podíváme, kolik jste za posledních 12 měsíců investovali do předplatného licencí software PowerMill, PowerShape, PowerInspect a FeatureCAM. Při překročení objemů investic dle tabulky níže pak automaticky aplikujeme příslušnou slevu na předplatné v nové nabídce.

Image
Podmínky věrnostního programu
  1. Věrnostní program provozuje společnost CAD CAM SYSTEMS s.r.o.
  2. Slevy na základě věrnostního programu nemusí být aplikovány na licence, které jsou jinak zvýhodněné v promo akci.
  3. Věrnostní program se týká pouze předplatného na softwary PowerMill, PowerShape, PowerInspect a FeatureCAM. Nevztahuje se na služby, na plán údržby, ani jiné položky nabídky.
  4. Výši slevy vždy zhodnotí za posledních 12 měsíců obchodní zástupce CAD CAM SYSTEMS s.r.o. na základě plateb za předplatné licencí. V případě nejednoznačného zařazení platby v rámci časového období se obchodní zástupce rozhodne na základě férového obchodního jednání a zvyklostí. Sleva z věrnostního programu není vymahatelná.
  5. CAD CAM SYSTEMS s.r.o. si vyhrazuje podmínky a výši slev bez předchozího upozornění kdykoliv pozměnit, případně věrnostní program bez náhrady a předchozího upozornění zrušit.
Výše slevy na novou nabídku na software dle objemu investic za posledních 12 měsíců

Investice za předplatné > 10 000 EUR: sleva 5 %

Investice za předplatné > 20 000 EUR: sleva 7 %

Investice za předplatné > 30 000 EUR: sleva 10 %

Investice za předplatné > 40 000 EUR: sleva 15 %