Získejte 50 % slevu na nové roční předplatné CAD/CAM software

Autodesk a Delcam logo

Každý současný i dřívější zákazník Delcamu nebo Autodesku, který vlastní jakoukoliv permanentní neudržovanou licenci uvedeného software, může nyní získat roční předplatné na nejnovější stejnou nebo jakoukoliv jinou licenci (i jinou edici) se slevou 50 %.

Speciální promo akce platí pro produkty Autodesk PowerMill®, FeatureCAM®, PowerShape®, PowerInspect® a ArtCAM Premium®*.

Získejte výhodně nový software, který potřebujete a zůstaňte konkurenceschopní. Svět a technika kolem nás se mění a díky této nabídce budete moct:

  • Instalovat nejnovější i předchozí verze vámi vybraného software.
  • Instalovat software v práci i doma díky právu domácí licence.
  • Vybrat způsob licencování – jednouživatelské nebo víceuživatelské.

Kontaktujte nás co nejdříve pro konkrétní nabídku dle vašich potřeb.

Nevíte, co obnáší předplatné? Zde najdete vysvětlující článek o předplatném.

Příklady využití nabídky

1. Uživatel vlastní starou neudržovanou licenci Delcam PowerSHAPE, kterou již mnoho let nepoužívá. Jelikož by potřeboval raději pořídit např. další licenci softwaru PowerMill Premium, využije tuto nabídku a zakoupí nové roční předplatné PowerMill Premium se slevou 50 %.

2. Uživatel vlastní neudržovanou licenci FeatureCAM 2.5D frézování a rád by získal nejnovější funkce se zachováním funkcionality. Zakoupí tedy nové roční předplatné software FeatureCAM Standard, který obsahuje 2.5D frézování, 2D soustružení a drátové řezání, a to se slevou 50 %.

3. Uživatel má starou neudržovanou licenci PowerMILL Pro (3 osé frézování), ale nyní zakoupil 5osý stroj, a tedy potřebuje vyšší edici. Jednoduše tedy zakoupí nové předplatné PowerMill Premium se slevou 50 % na první rok. Vůbec nevadí, že se jedná o vyšší konfiguraci, než původně měl.

Podmínky nabídky

* Tato nabídka se nevztahuje na produkt ArtCAM Standard.