Technický seminář CAD CAM 2019

30. 5. 2019 od 9:00

Best Western Premier Hotel International Brno****

Představení semináře

Stejně jako každý rok, tak i letos (30.5.2019) pro všechny uživatele, zájemce a odbornou veřejnost pořádáme technický seminář zaměřený na aktuální i budoucí trendy v oblasti výroby se zaměřením na použití software. Letošní setkání bude ale trochu jiné. Různá výrobní odvětví i postupy výroby se stále více prolínají a stále častěji jsme svědky sdílení různých inovativních postupů napříč celým segmentem. Na procesy výroby se tedy musíme stále více dívat z globálního hlediska a ne pouze specificky.

Proto vám letost nebudeme strojově vyjmenovávat jednotlivé nové funkce v softwarech, ale kromě novinek vám ukážeme mnoho zajímavých pohledů na výrobu, které neznamenají budoucnost, ale dějí se již teď. Ukážeme vám dobře známé postupy v programech PowerMill, FeatureCAM a přidáme pro ucelení i pohledy do nových technologií a možností v podobě simulací, aditivní výroby, generativní výroby, 3D tisku atd. Nenechte se mýlit, všechny tyto možnosti se již dnes týkají i tradičních výrobců forem, nástrojů i zakázkové výroby. Letošní seminář bude vhodný nejen pro technické pracovníky, ale také pro vedoucí pracovníky, vyšší management a majitele firem.

Protože letost slavíme 25 let od založení naší společnosti, budeme letos technický seminář pořádat exkluzívně v brněnském Best Western International hotelu v samotném centru Brna. Seminář je zcela bezplatný, přijměte tedy naše pozvání a registrujte se na Technický seminář CAD CAM 2019 co nejdříve. Kapacita sálu je 100 osob.

Těším se na setkání s vámi...

Pavel Šimonek,
ředitel společnosti

Image Image
Image