Technický seminář CAD CAM 2019

30. 5. 2019 od 9:00

Best Western Premier Hotel International Brno****

Místo konání semináře

Technický seminář letos pořádáme v samotném centru Brna pod hradem Špilberk v exkluzívních prostorách čtyřhvězdičkového hotelu Best Western Premier Hotel International. K hotelu je možné zajet autem, vlakem nebo hromadnou dopravou.

Adresa místa konání

Best Western Premier Hotel International
Husova 16/200
602 00 Brno

Telefon na recepci hotelu: +420 542 122 111
https://www.hotelinternational.cz/

V případě zájmu o ubytování noc před konáním semináře nebo poté prosím kontaktujte přímo recepci hotelu pro rezervaci pokoje. Pro naši akci jsou sjednané lepší cenové podmínky za pokoj:

Jednolůžkový pokoj Standard: 1 913 Kč bez DPH.
Dvoulůžkový pokoj Standard: 2 125 Kč bez DPH.

Příjezd autem a parkování

Při dopravě autem vzhledem k možným komplikacím z důvodu ranní špičky doporučujeme zadat do navigace s aktuálním dopravou adresu jednoho z parkovacích domů níže a počítat s možným zdržením na cestě. V případě hladké dopravy využijte EXIT 194 na Brno-Centrum a jeďte po ulicích Heršpická, Nové sady na ulici Husovu. Pro parkování využijte jednu z možností:

Záchytné parkoviště P+R u Ústředního hřbitova

Cena parkování: 20 Kč po celý seminář - max 12 hod.

Do hotelu se z parkoviště dostanete tramvají č. 5 (směr Štefánikova čtvrť), výstupní zastávka Šilingrovo náměstí (7 zastávek). Celkový čas cesty: cca 20 min.
Jízdenku na tramvaj získáte v automatu, u řidiče nebo nejpohodlněji pomocí SMS zprávy. SMS posílejte ve tvaru BRNO20 na číslo 90206. SMS vám přijde na mobil za cca 3 minuty. SMS jízdenka platí 20 minut (tramvaj jede 12 min.) a stojí 20 Kč.

Parkovací dům DOMINI PARK

Cena parkování: 30 Kč / hod.

Parkovací dům leží přímo vedle hotelu, jedná se o nejpohodlnější parkování. Před příjezdem ale ověřte stav volných míst.

Parking u Janáčkova divadla

Cena parkování: 30 Kč / hod.

Garáže leží cca 12 min. chůze přes centrum města. Zde je velká pravděpodobnost volného místa přes den.

Parkování v hotelu

Cena parkování: 50 Kč / hod.

Samotný hotel disponuje parkováním v podzemních garážích i před vchodem. Toto parkoviště bývá ale často obsazené.

Příjezd vlakem

Z důvodu rekonstrukce části Hlavního nádraží přijedete nejspíše na náhradní Dolní nádraží. Odtud je možné pěšky centrem dojít do hotelu (cca 20 min. chůze) nebo využít náhradní autobus, který jezdí mezi Dolním a Hlavním nádražím. V případě, že přijedete na Hlavní nádraží, trvá cesta to hotelu pěšky přes centrum jen cca 10 min.

Příjezd autobusem

Pokud přijedete na hlavní autobusové nádraží Zvonařka, projdete nákupním centrem Vaňkovka a poté až k hotelu centrem města (cca 15 min. chůze).

Pokud přijedete na staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand (RegioJet a FlixBus), projdete k hotelu přes centrum města (cca 12 min. chůze).